Pop yıldızı “Giovanni Zarrella Show”da sinirlendi

semaver

New member

Michelle aslında bir yıl önce sahneden emekli olduğunu duyurdu. “The Giovanni Zarrella Show”da yer alması rahatsızlığa neden oldu.

Cumartesi akşamı “Giovanni Zarrella Gösterisi” bir kez daha ana ekranlarda titreşecek. Her zaman olduğu gibi aralarında Howard Carpendale, Maite Kelly ve Matthias Reim'in de bulunduğu birinci sınıf müzisyenler hit şarkılarını seslendirdiler. İkinci sanatçının eski ortağı pop yıldızı Michelle de sahneye çıktı. Bir yıl önce sahneye veda ettiği için bazı izleyiciler için bu tamamen anlaşılır bir durum değil.

52 yaşındaki oyuncu, Ekim 2023'te “Bild”e verdiği demeçte, “Otuz yıl boyunca çoğunlukla can simidi olmadan bir köpekbalığı tankında yüzdüm. Artık devam edecek gücümün olmadığı bir noktaya ulaştım.” Ancak cumartesi akşamı “The Giovanni Zarrella Show” da dahil olmak üzere gösteriler hâlâ devam etti. “Öyle ya da böyle” şarkısını kesikli siyah bir kıyafetle seslendirdi. Bu onun veda albümü “Flutlicht”ten geliyor.

Michelle sahneye vedasını anlatıyor

Michelle, Giovanni Zarrella'nın ayrılışıyla ilgili sorusu üzerine şunları söyledi: “Sanırım böyle bir karar verildiğinde, gelecek her şeyi sabırsızlıkla bekliyorsunuz, ancak yine de arkamda duran, arkamda duran ve her şeyin üstesinden gelen insanlar var. “Çok minnettarım” diyen şarkıcı, daha sonra şunları ekledi: “Bu yüzden bir kapıyı kapatıp kendime yeni bir kapı açtığımı söylediğimde insanların bunu kabul edeceğini düşünüyorum. Bu aynı zamanda insanidir ve normal Hayat, bazen farklı bir yol izlemeniz anlamına gelir.”

Ancak birçok kullanıcının kafası karıştı. Bir kişi, “Bu kaç Michelle geri dönüşü?” başlıklı yazısında “Ayrılacağını yeniden duyuruyor” diye yazdı. birisi sordu. Şunu da okuyabilirsiniz: “Michelle geçen sonbaharda (Ekim 2023) işi bırakmak istememiş miydi?”