Aşk bacayı sarmış! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın set aşkı gerçek oldu…

Beykozlu

New member
“Ada Masalı” dizisinde aşık bir çifti canlandıran Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, gerçek hayatta da aşk yaşamaya başlamış! bir müddetdir toplumsal medya hesaplarında sarmaş dolaş pozlar veren ikili, ortalarındaki aşkı inkar ediyordu. Fakat durum hiç o denli değilmiş, aşk oldukçatan bacayı sarmış!
Çalıştıkları dizinin bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için bağlarını saklı tutan sevgililer, Seferihisar’da devam eden çekimlerde sete orta verildiği günleri takımdan habersiz birlikte geçirmeye başlamış.

Ağustos sonunda yakın arkadaşları olan bir çiftle tekneye binerken görülen ikili, geçtiğimiz hafta sonunu da Alaçatı’da baş başa geçirmiş.
Hayranlarının birbirine epeyce yakıştırdığı çift, ilgilerini daha ne kadar gizleyecek bilinmiyor.
Ancak benim bildiğim bir şey var; insan iki şeyi saklayamazmış. Bir, sarhoş olduğunu… İki, âşık olduğunu…

“Aramızda epey kuvvetli bir bağ var”

Evvelki gün Şiddetli Center’daki Morini’de İbrahim Kutluay ile karşılaştım. Ayaküstü sohbet ettiğim ünlü spor adamına, uzun yıllar birlikte olduğu Edvina Sponza’yla son durumunu da sordum. “Ben Edvina’yı epey sevdim” diyen ve alakalarının birinci gününden itibaren birbirlerine epey kıymet verdiklerini söyleyen Kutluay, şunları da ekledi: “Edvina’nın her vakit hayatımda özel bir yeri vardır. Ortamızda fazlaca kuvvetli bir bağ var.”

Boyner’ler “iyi yaşa” diyecek

SWEATers App’i 2017’de kuran Elif Boyner, artık de “İyi Yaşa” isimli yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. “İyi Yaşa, Çok Yaşa, İstikrarlı Yaşa, birlikte Yaşa!” mottosu olan aplikasyon ortasında Türkiye’nin tecrübeli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık, beslenme eğitmenleri buluştu.

Yeni devirde TBS medya işbirliği ile çekimlerine devam eden platform için Emine Boyner, Zeynep Tokuş, Burcu Tunoldukca, Verda Kutsal, Adil Ayaz, Halil Kılıç üzere ünlü eğitmenler de yer alıyor.

Dönemi DJ Adam Port’la açıyor

Kuruçeşme Boaz, kapılarını yarın mükemmel bir tertip ile açıyor. Dünyaca ünlü DJ Adam Port’un performans sergileyeceği Boaz, pandemi kuralları mucibince gecede yaklaşık 400 kişi ağırlayabilecek. Yerin işletmeciliğini yeme içme dalının tanınmış isimleri Turgay Yıldız, Cengiz Atasoy, Fatih Yurtyeri ve Erdinç Ağırbaş yapıyor. Birebir gecede ünlü DJ’in öncesinde Cengiz Can performans sergileyecek. Pandemiden hemilk evvel açılan yer, yeni dekorasyonu ve yeni menüsüyle konuklarını ağırlamak için sabırsızlanıyor.