‘Bakkala gidiyorum’ demişti, 15 gün daha sonra cansız vücudu bulundu

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
‘Bakkala gidiyorum’ demişti, 15 gün daha sonra cansız vücudu bulundu
İstanbul Avcılar’da, 24 Ekim tarihinde ‘Bakkala çıkıyorum’ diyerek meskenden ayrılan Mesut Karataş’ın cansız vücudu Avcılar ilçesi Denizköşkler Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Yay sokakta bulunan bir inşaatın bodrum katında bulundu.

Teze nazaran, gece yarısı sıralarında inşaatın bodrum katına giren 2 kişi, doğal gaz borusuna asılı bir erkek cesedi ile karşılaştı. Durumun 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirilmesinin akabinde olay yerine fazlaca sayıda polis grubu sevk edildi. Olay yerine gelen polis takımları, Karataş’ı doğal gaz borusuna asılı olarak buldu. Karataş’ın cansız vücudu, olay yeri takımlarının incelemelerinin akabinde kesin vefat niçininin belirlenmesi için İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

İNTİHAR MI CİNAYET Mİ?

Öte yandan, 24 Ekim’den beri haber alamadıkları Mesut Karataş’ın bulunması için bir televizyon kanalına çıkarak kendisini arayan ailesi de olay yerine geldi. Polisin çalışmalarını takip eden ve vefat haberini alan aile fertleri gözyaşlarına boğuldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Karataş’ın intihar mı ettiği yoksa cinayet kararı mu ömrünü kaybettiğini araştırıyor.