Burcu Esmersoy: Gayrimenkule yatırım yapıyorum, ikinci el giyiyorum

Beykozlu

New member
Gayrimenkule yatırım yapıyorum

Burcu Esmersoy, evvelki gün elinde para dolu bir zarfla döviz ofisi ve banka içinde koştururken objektife yansıdı. Akmerkez’de görüntülenen Burcu Esmersoy, “Kazandıklarınızla yatırım yapıyor musunuz?” sorusuna “Ben oldum muhtemel gayrimenkule yatırım yaparım. Mesken alıyorum bildiğiniz üzere” cevabını verdi.

Ünlü sunucu, “Döviz ofisinde bir süreç trafiği vardı, görmeniz lazım. Bir yandan para, öteki taraftan altın alıyor herkes. Ben de euro bozdurdum, bankaya yatıracağım artık ödemelerim için” dedi. (Deniz BOY)

İkinci el giyiyorum

Giysi biçimiyle dikkat çeken Burcu Esmersoy, artık ikinci el giydiğini söylemiş oldu. “Üzerimdeki, ikinci elden aldığım bir erkek takımı” diyen sunucu, şöyleki konuştu: “bir müddetdir ikinci el kıyafetler kullanıyorum. Tüketim çılgınlığının önüne geçmek için bu türlü ilerliyorum. Ekonomimi de güzel yönetiyorum bu vesileyle.”

Artık kazanma devri

Deniz Seki de Etiler Akmerkez’deki banka şubesinde görüntülendi. Sanatçı, 1 saati aşkın müddet kaldığı şubeden çıkarken “Para biriktiriyorum. Artık kazanma devri, yatırım vakti. Muhasebecimle birlikte geldim, birtakım süreçler vardı, onları hallettik” dedi. bir süre evvel mide operasyonu geçiren ünlü müzikçi, sıhhat durumuyla ilgili soru üzerine “Hâlâ kasvetim devam ediyor, tedavi sürecim sürüyor. İlaçlarımı kullanıyorum” diye konuştu. ◊ Deniz UZUNLUK

76 yaş kutlaması

Arabesk müziğin ‘Baba’sı Ferdi Tayfur, toplumsal medya hesaplarında 76’ncı yaşına özel bir görüntü yayınladı. Tayfur, yeni yaşını kutlayan sanatçı dostlarına ve takipçilerine “Emmoğlu” müziği eşliğinde teşekkür etti. Sanatçı, meskeninin bulunduğu Marmaris’te çektiği o manzaralarda şu biçimde dedi: “Ben burayı cennet olarak görüyorum ve diğer cennet istemiyorum. Şayet bir yerde memnunsan, neresi olursa olsun orası senin cennetindir.”

Hesaplar Esra’dan

Yemek daha sonrası hesabı ödeyen Esra Dermancıoğlu, objektifleri fark edince yerden ayrıldı. Bir anda yalnız kalan Demet Evgar, muhabirlerle sohbet etti. Ünlü oyuncu, “Gündeminizde yeni bir proje var mı?” sorusuna “Var lakin sürpriz, şu anda bozamam” cevabını verdi. Oyuncu, SMA hastası bir bebek için başlatmış olduğu yardım kampanyası hakkında da şu biçimde dedi: “Bebeğimizin parasını topladık. Biliyorsunuz epey büyük paralar gerekiyor tedavi için. Biz elimizden geleni yaptık. Yüzümüzün akıyla kampanyayı bitirdiğimiz için hayli memnunuz.” ◊ Deniz UZUNLUK

Pandora olmak heyecan vericiydi

Demet Evgar, İstanbul Tiyatro Şenliği kapsamında Ani Haddeler ve İKSV Alt Kat’ın kuklalı çocuk gösterisi “Mitolojik Hikayeler” ile seyirci karşısına çıktı. “Pandora’nın Kutusu” oyununda konuk sanatçı olarak yer alan Evgar, fotoğraflarını Instagram’da paylaştı: “Pandora olmak epeyce heyecan vericiydi. Pandora’nın merakına, hamasetine, umuduna selam olsun.”

Çöl prensesi

Annesi Havva Öztel ve kardeşi Ayça’yla tatile çıkan genç müzikçi Aleyna Tilki, çölde çektirmiş olduğu fotoğrafları Arapça “Çöl prensesi” notuyla 2.7 milyon takipçili Instagram hesabında paylaştı.