Geri Halliwell, Christian Horner'ın yanında: Çiftin görünümü net bir sinyal veriyor

semaver

New memberGeri Halliwell ile Christian Horner'ın evliliği, son haftalarda ciddi iddialarla gerildi. Şimdi şarkıcı net bir açıklama yapıyor.


Geri Halliwell'in kocası yakın zamanda olumsuz manşetlerle karşı karşıya kaldı: Red Bull'un Formula 1 takım patronu Christian Horner, bir çalışanın görevi kötüye kullanmakla suçlandı. Şirket bağımsız bir soruşturma başlattı. Basında çıkan haberlere göre Horner konuyla ilgili olarak birkaç saat boyunca sorguya çekildi. Sonuç: 50 yaşındaki sürücü yarış takımının takım patronu olmaya devam ediyor.


Kısa bir süre sonra Christian Horner'ın meslektaşıyla paylaştığı söylenen samimi sohbet mesajları yayımlandı. Basında çıkan haberlere göre bu durum Horner'ın Geri Halliwell ile olan evliliğini de zora soktu ancak ikilinin son çiftin ortaya çıkışı farklı bir hikaye anlatıyor.


Halliwell ve Horner Bahreyn'de el ele tutuşurken görüntülendi


Bahreyn'deki ilk Formula 1 yarışı öncesinde İngiliz medyası bugün öncelikli olarak tek bir soruyla ilgileniyordu: Geri Halliwell, kocası Christian Horner'a spor etkinliğinde eşlik edecek mi? Birleşik Krallık gazetesi “Daily Mail”in haberine göre, yerel saatle 16.15 – Almanya saatiyle 14.05 civarında padok girişinde huzursuzluk yaşandı. Bir süre sonra çift, hazır bulunan fotoğrafçı ve kamera ekiplerinin yanından el ele yürüdü.


Geri Halliwell kendini mükemmel bir tarzla sunuyor. Beyaz, vücudu saran bir elbise giyiyor. Siyah sutyeni omuzlarını gösteriyor. Ten rengi sivri burunlu ayakkabılar ve siyah patentli çanta, Spice Girl üyesinin kıyafetini tamamlıyor. Halliwell ve Horner'ın yüzlerinde hafif bir gülümseme var. Red Bull takım evine gidiyorlar ve orada herkesin onları görebileceği bir masaya oturuyorlar; o gün saklanmak istemiyorlar.


2015 yılında Geri Halliwell ve Christian Horner evlendi. Birlikte bir oğulları var. Şarkıcı, önceki ilişkisinden bir kızını evliliğe dahil etti. DailyMail'in haberine göre, içeriden birkaç kişiye göre Halliwell beraatten sonra “rahatladı ve cesaretlendi”. Kocasına yönelik suçlamalar nedeniyle “aşağılandı”.