Jessica Hart şimdi böyle görünüyor

semaver

New member1980’lerin başında Stefanie Powers, hit dizi “Hard but Warm”da parladı. Bugün onun için doğa ve anılar ön plandadır.


“The Streets of San Francisco”, “The A-Team”, “Starsky & Hutch” ve “A Gun for All Case”: Seksenlerin başında heyecan verici polisiye gerilim eğlencesine meraklıysanız, size bolca hizmet verildi. ABC’nin “Sert Ama Sıcak” dizisi de 1979-1984 yılları arasında büyük ilgi gördü. Dizi 40 yıl önce bugün Almanya’ya geldi.


Polisiye gerilim ile komedi-drama arasında gidip gelen dizinin odak noktası, Robert Wagner’in canlandırdığı, kendi kendini yetiştirmiş milyoner Jonathan Hart ve Stefanie Powers’ın canlandırdığı gazeteci eşi Jennifer oldu. Amerikalı aktris için bundan sonra ne oldu?


Uzun yıllar “Taffy Paul” sahne adıyla çalışan Stefanie Powers, “Bonanza”, “The Streets of San Francisco” ile “Sert Ama Sıcak”ın başarısından önce zaten sinema ve televizyon sektöründe bir kariyer yapmıştı. ve “Herbie Büyük”. “hareket halinde”.


Ancak Polonya kökenli Hollywood doğumlu aktris için büyük atılım ancak Jonathan Hart’ın zeki eşi rolüyle gerçekleşti: “Robert Wagner’le çalışmak çok eğlenceliydi. John Wayne’le de heyecan verici çekimler yaptım. , David Niven, vb. Stefanie Powers bir defasında “Stern”e “Glenn Ford, ama Robert Wagner’in karısı olarak geçirdiğim beş yıl benim hayatımın yıllarıydı” demişti.


“Sert Ama Sıcak”tan sonra başarı azaldı


Robert Wagner sayesinde (oyuncu arkadaşı Powers’ın Jennifer Hart rolünü almasını sağladı) birçok kapı aniden açıldı. Ancak Powers aşağıdaki tekliflerden tam anlamıyla yararlanamadı. “İkiz Kardeşler”, “Öldürme Düzeni” veya “İyi Kral” gibi birkaç televizyon filmi ve başarılı “Hard but Warm” serisinin daha sonraki uzun metrajlı filmi (“yeniden birleşme” olarak adlandırılan sekiz televizyon filmi yayınlandı) 1993 ve 1996 arası): “Sert ama sıcak” coşkunun ardından çok daha fazlası geldi, artık değil.


İki kez boşanmış oyuncu, sinema ve televizyon alanındaki çalışmalarının yanı sıra diğer alanlarda da her zaman aktifti. Powers yazar, polo oyuncusu ve caz şarkıcısı olmayı denedi. İlk albümünün yayınlanmasından sekiz yıl sonra tutkulu hayvan hakları aktivisti, Britanya Jungle Camp sayısında yer aldığında tekrar manşetlere çıktı.


İngiliz orman kampını ziyaret etmek


Burada Powers, TV izleyicileri tarafından “oylama dışı bırakılan” ilk aday oldu. Aktrisin bu konuda gerçekten hayal kırıklığına uğramadığı söyleniyor. Powers oylamanın ardından kısa bir süre sonra meslektaşlarını (Doughie Poynter, Mark Wright, Fatima Whitbread and Co.) “pek ilgi çekici değil” olarak etiketledi.


2019’da 2005’ten beri Kral III. Charles ile paylaşımda bulundu. Arkadaşı Stefanie Powers tekrar kamuoyuna konuştu. Bu kez “The Daily Beast” dergisine verdiği röportajda Düşes Meghan’ı eleştirdi: “Meghan bir yıldız olmak istiyor. Ama bu onun işi değil. Onun işi Harry’nin karısı olmak ve kraliyet ailesinin dinamiklerini değiştirmek değil.” dedi Powers. Düşes’in oyuncunun eleştirilerini duyup duymadığı bilinmiyor. Gerçek şu ki: Bu açıklamalardan bu yana Stefanie Powers ismi büyük manşetlere çıkamadı.


Şu anda Kenya, Londra ve Los Angeles arasında gidip gelen Yaban Hayatı Vakfı’nın başkanı, eski TV fotoğraflarını ve doğaya dair dikkat çekici izlenimleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Stefanie Powers ayrıca sosyal medya aracılığıyla eski anılar veya güncel olaylarla arkadaşlarını ve hayranlarını mutlu ediyor. Birkaç hafta önce Almanya’dan bir fotoğraf da yayınladı.