Poyraz Karayel’in Avukat Sema’sı oyuncu Emel Gölgeçen evlendi

Beykozlu

New member
Evlendiler

Poyraz Karayel’in Avukat Sema’sı oyuncu Emel Çölgeçen, bir müddetdir birlikte olduğu heykeltıraş Tarkan Güveli ile evlendi. Çift, kongre üyesi oldukları Galatasaray kulübünün Atlı Spor tesislerinde düzenlenen sade bir merasimle nikâh defterine imza attı.

Takım kutlaması

Ebru Gündeş, yeni yaşını “O Ses Türkiye” takımıyla bir arada kutladı. Kutlamaya Acun Ilıcalı ve müsabakanın öbür heyet üyeleri Beyazıt Öztürk’le Oğuzhan Koç’un yanı sıra Esat Yontunç, İrem Kanan ve Çağla Altunkaya da katıldı.

Eurovision bende bilgisiz yüreği

TÜRKİYE Eurovision’a birinci defa 1975 yılında katılmış, Semiha Yankı “Seninle Bir Dakika” müziğiyle sonuncu olmuştu. Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk olan Yankı, o yılları şöyleki anlattı: “Ülkü (Aker) aradı, ‘Eurovision diye bir müsabaka var, Türkiye birinci sefer katılıyor’ dedi. Bilgisiz yüreği, ‘Ne olacak?’ dedim, kabul ettim. bu biçimde farkında değildim ki. Eurovision’a katılıp ülkeyi temsil etmek, artık büyük geliyor bana.” Sanatçı, geçmişte hakkında çıkan “Bülent Ersoy’dan çocuk aldırdı” haberlerine de açıklık getirdi: “1975’te asparagas bir haber yaptırdık ‘Aşk yaşıyorlar’ diye. daha sonra ‘Çocuk aldırdı’ haberleri çıktı. Bülent’le ne türlü bir cinselliğim olabilirdi?”

Bekârlar ne yaparsa yapsın

YILDIZ Tilbe, evvelki akşam Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Kırmızı renkli bir elbiseyle sahneye çıkan Tilbe, serin havaya karşın kendisini dinlemeye gelenlere hit müzikleriyle keyifli dakikalar yaşattı. Kalabalığa üşüyüp üşümediklerini soran sanatçı, “Sevgililer birbirinin elini tutsun. Arkadaşlar birbirine sırtlarını dayasın. Karı kocalar sarılsın. Bekârlar da ne yaparsa yapsın” kelamlarıyla güldürdü.

Komik şeyler

Zeynep Bastık ve Edis’in dans görüntüsü toplumsal medyada olay yarattı. Kimi takipçileri Bastık’ı “Sen evlisin” diyerek eleştirdi. Ünlü müzikçinin eşi Tolga Akış’a yönelik de olumsuz yorumlar yapıldı. Akış, o yorumları kendi sayfasında yayınlayarak altına “Küfürlerinizin bir kısmını gördüm. Komik şeyler vardı. Giderek büyüyen kocaman bir aileyiz” diye yazdı. Tolga Akış çabucak sonrasında şu bildirisi paylaştı: “Güldük eğlendik de sıradan toksik bu memleket. Allah kolaylık versin hepimize.”

Yakın dostların dönüşü

İzel, yakın dostu Melike Öcalan için özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Ünlü sanatçı, hem projenin sanat direktörlüğünü tıpkı vakitte Öcalan’ın styling’ini ve makyajını yaptı. İzel o özel çekimin akabinde kendi müzik çalışmalarına yöneldi. Sanatçı sahnelere dönerken, Melike Öcalan da fotoğraflarıyla dizi ve sinema setlerine dönmeye hazır olduğu bildirisini verdi.

Uzun bir set gecesi

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’u bir ortaya getiren “Another Self” dizisinin çekimleri devam ediyor. İsimleri aşk dedikodusuna karışan iki ünlü ismin bu fotoğraflarını, rol arkadaşları Burcu Alptekin çekti. Alptekin, o kareleri “Uzun bir set gecesinin akabinde aslında ve gerçekte olan” notuyla Instagram’da paylaştı.

Konuşsunlar diye giyiyoruz

Şimdilerde “Hele Bakın Kim Gelmiş” müziğiyle isminden kelam ettiren Cengiz İmren, evvelki gün Akmerkez’deydi. Giysi stiliyle dikkat çeken İmren, “Tabii ki giysi işleri her insanın dikkatini çekiyor, bu kadar tarzı insanların konuşması için yapıyoruz esasen” dedi. Birkaç ay evvel single’ı için uçak kiralayarak tanıtım yapan Cengiz İmren, Aleyna Tilki’nin de yeni klibinde uçaklara yer vermesi hakkında “Taklitler aslını yaşatır” dedi. ( Deniz BOY)