Aile pahalı kalp ameliyatı için bağış istiyor

semaver

New member

Aktör Heinz Hoenig yoğun bakımda ve acil kalp ameliyatı geçirmek zorunda kaldı. Bir operasyon daha yaklaşıyor. Ailenin bunun için paraya ihtiyacı var.

Yönetim şimdi bunun “Bay Hoenig'in sağlık sigortası eksikliği nedeniyle şu anda karşılayamayacağı altı haneli daha yüksek bir meblağ” olduğunu duyurdu. Bu nedenle aile, “yaklaşan kalp ameliyatının masraflarını karşılamak için bir bağış toplama etkinliğiyle” film yıldızına destek olmayı istiyor.

“Gece gündüz Heinzi'min yanındayım”

Her durumda Heinz Hoenig tek bir kişinin desteğine güvenebilir: eşi Annika Hoenig. “Gece gündüz Heinzi'min yanındayım. Artık tüm gücümü onun için kullanmak istiyorum” dedi “Bild” gazetesine. Hoenig'in yanında iki küçük oğlu var. Ayrıca ilk evliliğinden iki yetişkin çocuğu var.

Heinz ve Annika Hoenig'in aslında Mayıs ayındaki prömiyeri için “A Little Peace” müzikalinin topluluğuyla birlikte prova yapmaları gerekiyordu. “Bay Hoenig, akut kalp rahatsızlığı nedeniyle hastanede ve bu nedenle ne yazık ki 'A Little Peace' müzikalinde sahneye çıkamıyor. Eşi Annika Hoenig de bu zor dönemde anlaşılır bir şekilde kocasının yanında yer almayacak. yönetim bu konuyla ilgili olarak evli çiftin rollerini artık müzik yıldızı Alexander Kerbst ve Simone Ballack'ın üstleneceğini duyurdu.