Bu yıl PlayStation’da kaç saat vakit geçirdiniz? En hayli hangi oyunu oynadınız? PlayStation Wrap-Up 2022 hazır!

bencede

New member
bir daha yılın bu biçimdeı geldi. Online servis ve uygulamalar yılın kullanıcı istatistiklerini yayınlamaya başladı. Spotify ve YouTube’un yayınladığı “en hayli dinlediğiniz” ve “en epey izlediğiniz” istatistiklerinden sonlar PlayStation da, yılın oyun istatistiklerini Wrap-Up 2022 ile yayınlıyor. PlayStation’da “en epey oynadığınız” oyunu görmek için çabucak bu linke tıklayabilirsiniz.

PlayStation hesabınızla giriş yaptığınız bu sayfa üzerinden 2022’de kaç oyun oynadığınızı, en hayli hangi oyunları oynadığınızı ve PlayStation’da toplam kaç saat geçirdiğinizi bakılırsabiliyorsunuz. Hatta resmi PlayStation blog gönderisine nazaran -oynadıysanız- “Horizon Forbidden West‘te öldürülen Thunderjaws sayısı, Gran Turismo 7‘de kat edilen toplam mil ve God of War Ragnarök‘te fırlatılan toplam balta sayısı” üzere küçük mutluluklar yaratacak bilgiler de bir daha bu sayfada karşınıza çıkacak.

İster PS5 ister PS4 kullanıcısı olun, Sony hesabınızla buradan artık giriş yapabilir ve 13 Ocak 2023’e kadar şahsi oyuncu istatistiklerinizi denetim edebilirsiniz.