Candan Erçetin ve Hakan Karahan’ın sıkıntı günleri… ‘Annemiz ölüyor’

Beykozlu

New member
Candan Erçetin ve oyuncu sevgilisi Hakan Karahan, evvelki gün Nişantaşı’ndaydı. Erçetin muhabirlerin sorularını “Hastamız var arkadaşlar” diye yanıtladı. Karahan ise “Candan Hanım’ı niye rahatsız ediyorsunuz? Annemiz ölüyor, annemiz” diye sonlandı. (Behlül AYDIN)

Kendi kendimi onaylıyorum

Merve Boluğur evvelki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Sevgilisi Erkan Şen’in kendisine kıymet verdiğini söyleyerek, “Bana nitekim epeyce kıymet veren bir adam, konuşmayı değil yaşamayı seviyorum” dedi. bir müddetdir müzik çalışmaları yaptığını ve kimsenin onayını istemediğini belirterek, “Kendime dayanak ve onay veriyorum. Müziğimin kelamlarını ben yazdım” diye konuştu. (Sayit DURMAZ)

Babasına yemek yedirdi

Oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan, ikiz kızları Alin ve Lina’yla evvelki akşam Arnavutköy’de bulunan Adem Baba isimli yerde yemekteydi. Lina’nın babasına yemek yedirdiği keyifli anlar objektiflere yansıdı. İkili, “Her şey yolunda. Yeni yılı konutumuzda geçiriyoruz. Sağlıklı ve maskesiz bir yıl diliyoruz” dedi. (Sayit DURMAZ)

“yaşamımda kimse yok”

Ece Sükan, Kuruçeşme’de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Sükan, arkadaşının Paris’te yaşayan dizayncı Alican İcöz olduğunu söyleyerek, ömründe kimse olmadığını altını çizdi: “Kendimle olmayı seviyorum. Olması gereken vakitte olması gereken bireyle olur.” (Deniz BOY)

Ağacın önünde poz verdi

Ünlü müzikçi Ece Seçkin, yılbaşı ağacının önünde çekilmiş pozlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Seçkin, beyaz şort-tişört grubu giyip su içtiği pozlarının altına “Yeni yıl çağırıyor” notunu yazdı.

O da bir anne

Işın Karaca, Aleyna Tilki için “Susayım diyorum! daha sonra ekrandaki kız çocuğunun zavallılığını görür görmez utançtan içim çekiliyor! Allahım kimseyi evladının cehaletiyle sınama” sözlerini kullanmıştı. Bu kelamlar, Tilki’nin annesi Havva Öztel’e soruldu. Öztel, “hiç bir şey söylemek istemiyorum. O da bir anne, yalnızca bunu lisana getiriyorum” dedi.

Gücü hâlâ üzerimde

Emre Altuğ, kendisini yetiştiren Haldun Dormen’i evvelki gün ziyaret etti. Altuğ birlikte çekilmiş fotoğraflarını toplumsal medya hesabından şu notla paylaştı: “Canım hocam, başımın tacı hocam. Haldun Dormen ile kavuştuk, hasret giderdik. bir daha fazlaca güldük. Gücü hâlâ üzerimde Allah başımızdan eksik etmesin. Maşallah.”

Kahvaltı yaptık

Oyuncu Ümit Kantarcılar, kız arkadaşıyla evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Kantarcılar’ın kız arkadaşı, fotoğraflarının çekildiğini fark edince süratle oradan uzaklaşmaya çalıştı. Oyuncu ise “Arkadaşım, dostum. Kahvaltı yaptık” açıklamasında bulundu. İkili, ondan sonrasında ileride buluşarak yollarına devam etti. (Behlül AYDIN)

Bir vakit içinder ben de düşestim

Sevcan Orhan, 5 yıl evvel Avusturalya’da çektirmiş olduğu fotoğraflarını toplumsal medya hesabından şu notla paylaştı. “Avustralya Melbourne’de Sovereing Hill Açık Hava Müzesi. 19. yüzyılın ortalarından kalma bir Western kasabası. Bir vakit içinder bende düşestim.”

Sette doğum günü sürprizi

Yapımcılığını Life is a Movie Sinema Prodüksiyon’un üstlendiği, direktörlüğünü Semir Aslanyürek ve Kazım Öz’ün üstlendiği “Elif Ana” sinemasının çekimleri Adana’da devam ediyor. “Elif Ana” rolündeki Aliye Uzunatağan’a sinema setinde doğum günü sürprizi yapıldı. Oyuncu, “Doğum günlerimi sinema setlerinde kutluyorum” dedi.

Sanat üretim alanı kurdular

Oyuncu çift Beyza Şekerci ve Engin Hepileri, Studio IN sanat merkezinin kapılarını açtı. İkiliyi, açılışta Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Okan Yalabık, Demet Evgar, Onur Ünsal ve Mehmet Birkiye üzere oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı. Çift, Studio IN hakkında şunları söylemiş oldu: “Hayalimizdeki sanat üretim alanını bulduk ve artık hazırlıklarımız tamam. Bizi yesyeni projelere seyahate çıkaracak ve kendi alanlarımızda gelişmemizi sağlayacak bir yerimiz var. Bu yer herkese açık.”