Fatma Girik, 2022’ye hastane odasında girdi

Beykozlu

New member
Yeşilçam’ın yıldız ismi Fatma Girik, 2022’ye hastane odasında girdi.

SIHHAT SIKINTILARIYLA GAYRET EDİYOR

Geçirdiği kalça ve beyin ameliyatlarının akabinde güçlü bir müddetç yaşayan Fatma Girik, uzun müddettir sıhhat sıkıntılarıyla uğraş ediyor. Tedavi niçiniyle 20 yıl yaşadığı Bodrum’dan İstanbul’a dönüp buradaki konutuna yerleşen Yeşilçam’ın usta ismi, 2022’ye de hastane odasında girdi.

GEÇMİŞ OLSUN BİLDİRİSİ YAĞDI

Yeni yılı hasta yatağında karşılayan Fatma Girik’in bu fotoğrafını, yeğeni Ahu Turanlı toplumsal medyada paylaştı. 79 yaşındaki usta sanatkarın fotoğrafına “geçmiş olsun” bildirileri yağdı. Sevenleri, Girik için “2022 şifa getirsin” temennisinde bulundu.

Sıkıntı günleri anlattı

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı daha sonrası hastalanan ve 47 kiloya düşen Seren Serengil, bir sefer daha bıçak altına yatarak, revizyon ameliyatı geçirmişti. Güçlü sürecin akabinde Serengil, sıhhatine kavuşmaya başladı. Yeni yılı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Uludağ’da geçiren müzikçi, karın keyfini çıkardı. Sıhhati her geçen gün düzgüne giden Serengil, kayak yaparak, güzelleştiğinin sinyalini verdi. Memnunluk anlarını toplumsal medyasından paylaşan müzikçi, “Yıla ya Ajda dinleyerek ya da kayak kayarak girecektim… İkisinden de vazgeçemedim” dedi.

Biri olursa saklamam

Burcu Özberk, 2022’yi arkadaşlarıyla birlikte Kıbrıs’ta karşıladı. Yılbaşı gecesi Concorde Luxury Resort Otel’deki cümbüşe katılan Özberk, Sagaza imzalı elbisesiyle dikkat çekti. Oyuncu, yeni yıl dilekleri sorulunca “2021 yılı benim için hayli hoş geçti. 2022 yılına da büyük güç ve büyük hayallerle gireceğim” dedi.

Özberk, rol aldığı dizideki partneri İlhan Şen’le aşk yaşadığı argümanına da cevap verdi: “Bizim eski fotoğraflarımıza photoshop yapmışlar. Onlar gerçek zannedilmiş. ömrümde birisi olursa saklamam. Bir alaka yaşarsam, gizlenerek yaşamam.”

Bereketli yıllar

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, haklarında çıkan ayrılık argümanlarını paylaştıkları bu kareyle yalanladı. Çift, kareyi “Doğulular bereketli yıllar diler” notuyla paylaştı. Doğulu’nun eşini Serra Arıtürk’le aldattığı öne sürülmüş, boşanma dedikoduları çıkmıştı.

16 kilo verdim

Yeni imajıyla isminden kelam ettiren Berdan Mardini, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta dinleyicileriyle buluştu. 16 kilo verdiğini söyleyen müzikçi, “20 yıldır sporumu aksatmıyorum. Et yemeklerini hayli tüketiyordum, son periyotta onlara orta verdim” dedi.

Çocukken meskeni yaktım

Güçlü PSM’nin YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu Berk Oktay oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Oktay, çocukken çok yaramaz olduğunu anlattı: “Babam, meskendeki somyanın örtüsünün iplerini yakarak eşitlerdi daima. Ben de birebir şeyi yapmaya çalışırken dumanlar yükselmeye başladı! Çabucak kaçtım ve dışarı çıkınca konutun kapısı kapandı. Anahtar yoktu ve konut yandı!”

Gözden Kaçmasın

‘Dansımız epeyce abartıldı’
#EDİS#ZEYNEP BASTIK

‘Sapık’ lafını affetmedi…
#ECE RONAY#MEHMET ALİ ERBİL