Güşien yaza Alaçatı’da veda etti

Beykozlu

New member
Gülşilk evvelki akşam Jolly Joker Alaçatı’da hayranlarıyla buluştu. Ünlü popçuyu izlemeye gelenler içinde Cemal Can Canseven de vardı. Gülşen, Canseven’i sahneye çağırdı ve birlikte Ferdi Özbeğen’in “Gündüzüm Seninle” müziğini seslendirdiler.

“Survivor 2020 Ünlüler-Gönüller” yarışının şampiyonu Cemal Can Canseven’in, yarışmadayken uydurma hesap sorusuna verdiği cevap uzun mühlet konuşulmuştu. Beş tane geçersiz hesabı olduğunu söyleyen Canseven, “Beni engelleyen insanları farklı hesaplardan takip ediyorum. örneğin Gülşen beni engellemişti. Onu epey seviyorum ve onun profiline bakmak için uydurma hesaplardan birini kullanıyorum” demişti.

Bunu öğrenen Gülşen de Cemal Can Canseven’in mahzurunu kaldırarak takip etmeye başlamıştı…

MÜZİK COŞKUSU

Geride bıraktığımız hafta sonu, ünlü isimlerin konserleriyle renklendi. Bodrum’dan Bursa’ya farklı kentlerde gerçekleşen etkinlikler, müzikseverlere keyifli saatler yaşattı.

Sanata dayanak

Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, Bodrum Kalesi’ndeki fiyatsız halk konserlerinin düzenlenmesine dayanak olan Azka Otel’in sahibi Bülent Kaya’ya teşekkür plaketi verdi. Kaya, yaptığı konuşmada “İyi müziğin, düzgün sanatın, güzel sanatkarın ve uygun tertibin her vakit yanında olacağımın kelamını veriyorum” dedi. Gecenin devamında Şevval Sam sahneye çıktı.

5 bin kişilik koro

YBY Kemerburgaz Yaz Konserleri kapsamında evvelki akşam Mor ve Ötesi sahneye çıktı. Açılışı “Güneşi Beklerken” ile yapan ve hit müziklerini seslendiren kümesi 5 bini aşkın müziksever izledi. Dinleyiciler, gece boyunca kümenin tüm müziklerine daima bir ağızdan eşlik etti.

Coşkulu gece

Türkiye MotoFest Konserleri serisinin beşinci gününde İrem Derici ve Cenk Eren sahneye çıktı. İki ünlü isim, sevilen müziklerini seslendirerek dinleyicilerine keyifli bir gece yaşattı

Bursa konseri

Göksel, Bursa’da Nilüfer Belediyesi tarafınca düzenlenen “Nilüfer +1 Güz Konserleri”nde sevenleriyle buluştu. Balat Atatürk Kent Ormanı’nda sahneye çıkan sanatçı, “Yalnız Kuş”, “Sen Orada Yoksun” ve “Denize Bıraktım” üzere sevilen müziklerini söylemiş oldu.

Müziklere ışık gösterileri eşlik etti

Turkcell Vadi Açıkhava, geçtiğimiz pazar akşamı alternatif rock müziğin sevilen kümelerinden Manga’yı ağırladı. Küme üyeleri Ferman Akgül, Yağmur Sarıgül, Cem Bahtiyar ve Özgür Can Öney’in müziklerine ışık gösterileri eşlik etti. Küme, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Yaza veda konserleri

Kocaeli Emex Otel, “Yaza Veda Konserleri”ne mesken sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Aktiflik kapsamında 15 Eylül’de Duman, 17 Eylül’de Zeynep Bastık ve 18 Eylül’de de Haluk Levent sahneye çıkacak

?