Heidi ve Leni Klum kamera flaşları için yarışıyor: Kim daha etkileyici?

semaver

New member

Cannes: Fotoğrafçılar festivalin kırmızı halısına adım atar atmaz çılgına dönüyor. Yine de Klum'un görünüşü bundan daha farklı olamazdı.

50 yaşındaki Heidi Klum basının dikkatini nasıl çekeceğini çok iyi biliyor. Cannes'daki amfAR galasında kırmızı halıda eski pembe tül elbiseyle kasılarak yürüyor. Hacimli kumaş bir bahar çiçeği gibi dalgalanıyor. “Almanya'nın Yeni Top Modeli” patronu, arkasında gösterişli bir tren çekiyor ve alışılmadık derecede sıkı jölelenmiş sırt saçları ve uyumlu makyajıyla neredeyse Sharon Stone'un bir zamanlar yaptığı gibi görünüyor.

Ancak bunların hepsi muhtemelen böylesine titreyen bir flaş ampul fırtınasını tetiklemek için yeterli olmazdı. Heidi Klum baştan sona bir medya profesyoneli ve elbisenin bir başka yıldızı daha var: kızı. Her şeyden önce Heidi ve Leni Klum'un birleşimi bu görünümü çok özel kılıyor.

Leni Klum, rengarenk giyinmiş annesinin yanında tamamen siyah giyerek mükemmel bir kontrast sağlıyor. Hepsi bu kadar da değil: 20 yaşındaki oyuncu transparan fileli bir elbiseyi tercih etti. Sadece gül şeklinde toplanmış birkaç kumaş top göğüs dekoltesini ve kasıklarını kaplıyor. Cesur ama Heidi Klum'un kanarya kıyafetiyle karşılaştırıldığında neredeyse klasik.

Anne-kız ikilisini bir süredir izleyenler bu birlikteliğe şaşırmayacaktır. Yaklaşık iki yıl önce ABD dergisi “People”a verdiği röportajda Leni Klum şöyle demişti: “Annem ve benim zevklerimiz tamamen farklı. Ben daha minimalistim.” Ve geçen yıl “Gala”da şunları söyledi: “Çok fazla siyah, gri ve beyaz giyiyorum. Annem ve ben bundan daha farklı olamazdık.” İkisi arasındaki moda farklılıkları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bu gerginliğe yol açmaz. Cannes'daki gösterilerinin ardından ikili, sosyal medya kanallarında çeşitli fotoğraflar ve kısa videolar yayınlayarak, birlikte geçirecekleri gecenin coşkusunu dile getirdi. Heidi Klum, diğer şeylerin yanı sıra “Leni'mle Cannes” yazdı ve anlamlı bir kalp gözlü emoji ekledi.