İsveç'ten Madeleine – eski sevgilisi bugün en yakın arkadaşını seviyor

semaver

New member

Jonas Bergström, İsveçli Madeleine ile evlenmesi gereken adamdı. Ancak bir olay düğünün çökmesine neden oldu. Bugün avukatın yaptığı budur.

14 yıl önce bugün, 24 Nisan 2010'da Madeleine İsveç'ten New York'a giden bir uçaktaydı. Prenses sorunlardan, özellikle de fotoğrafçılardan ve gazetecilerden kaçıyordu. Aynı zamanda İsveç mahkemesi resmi internet sitesinde bir açıklama yayınladı.

Kraliyet ailesi yaptığı açıklamada, “Dikkatli bir değerlendirmenin ardından Prenses Madeleine ve Jonas Bergström birlikte kendi yollarına gitmeye karar verdiler.” dedi. Prenses ile avukatın nişanı sekiz ay sonra bozuldu. Saray, aşkın aniden sona ermesinin nedenini resmi olarak açıklamadı.

Ancak o zamanlar 31 yaşında olan oyuncunun Norveçli bir hentbol oyuncusuyla ilişkisi olduğu söyleniyor. Tora Uppstrøm Berg o sırada şöyle demişti: “Bir kız arkadaşı olduğunu bilseydim asla böyle bir şey yapmazdım. Sadakatsiz bir kocaya sahip olan Madeleine için üzülüyorum.”

Kendisinden dört yaş küçük olan Madeleine'in dünyası yıkılmıştı. Jonas'la sekiz yıldır ilişkisi vardı ve Jonas, Capri'de ona tüm soruların sorusunu sormuştu. Ama onlar evet diyene kadar bu olmayacaktı. Prenses New York'a kaçtı.

Üç çocuk ve 2013 yazında rüya gibi bir düğün

Bu arada Jonas Bergström, Stockholm'de yeni aşk buldu. Nişandan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Madeleine'in en yakın arkadaşı Stephanie af Klercker aşık oldu. Aşkın dağılmasından sonra prensesi teselli eden oydu. Sadece birkaç ay sonra çift oldular. Madeleine'in suratına atılacak bir sonraki tokat.

Ağustos 2013'te Jonas Bergström ve Stephanie af Klercker bir adım daha ileri giderek evlendiler. Dört yıl sonra ilk çocukları Katinka adında bir kızları doğdu. İki oğlu Sebastian ve Wilhelm'i takip etti. En küçüğü 2020 yazında doğdu.

Geçen yıl o ve eşi, Madeleine ve Chris O'Neill gibi evliliklerinin onuncu yıl dönümlerini kutladılar. Nişan bozulduktan sonra prenses yeniden gülümsemesine kavuştu ve New York'taki Londralı girişimciye aşık oldu.

Haziran 2013'te, eski erkek arkadaşının evlenmesinden iki ay önce, prenses sonunda masalsı bir düğüne imza attı. İlk kızları Leonore, Şubat 2014'te doğdu. Oğlu Nicolas 2015'te, kızı Adrienne ise 2018'de dünyaya geldi.

Beşimiz şu anda Florida'da yaşıyoruz. Ancak 2024'te Stockholm'e geri dönmesi gerekiyor. Jonas Bergström ve Stephanie af Klercker de orada yaşıyor. Ancak İsveç medyasına göre Madeleine'in o dönemde ne eski sevgilisiyle ne de en yakın arkadaşıyla hiçbir teması olmadığı söyleniyor.