Jennifer Lopez’in de büyük kalçasını sevmediği vakit içinder oldu

Beykozlu

New member
GELECEĞİ İLE İLGİLİ DE KONUŞTU
Lopez’in, 2003 ile 2005 yılları içinde birlikte çalıştığı ünlü menajer ve PR uzmanı Rob Shuter, yıldızın birtakım enteresan özelliklerini ve onunla ilgili geleceğe dair beklentilerini lisana getirdi.

KİMİ ÖZELLİKLERİNDEN HOŞLANMADIĞI vakit içindeR OLMUŞ
‘Lopez’i herkesten daha yakından tanıyan kişi’ olarak bilinen Shuter, Daily Mail gazetesinin internet sitesine bir röportaj verdi. Orada da Lopez ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Lopez’in karşısına, hem fiziken tıpkı vakitte ruhen “makyajsız” çıkmayı göze aldığı az sayıdaki yakınları içinde yer alan Rob Shuter, 52 yaşındaki yıldızın, her insanın epeyce beğendiği kimi özelliklerinden bir devir hiç hoşnut olmadığını da anlattı.

‘BÜYÜK KALÇASINI SEVMEDİĞİ BİR DEVİR DE OLMUŞTU’
İlerleyen yaşına ve dünyaya getirdiği iki çocuğa karşın fizikî görünümünü muhafazayı başaran Jennifer Lopez’in, bir devir, en ünlü özelliklerinden biri olan kalçasından da hoşlanmadığını belirtti Shuter. “Jennifer’ın hayatında, büyük kalçasından mutlu olmadığı bir devir de vardı” diye konuştu ünlü menajer.

KİTABINDA ÖZEL KISIM AYIRDI
hayatını ve Hollywood’da bir menajer olarak yükselişini anlatan The 4 Word Answer isimli bir kitabı da bulunan Rob Shuter, Lopez’in değerli özelliklerinden birinin kibarlığı ve nezaketi olduğunu da anlattı. Kitabında da bu mevzuya uzun bir kısım ayırdı Shuter. Bir “diva” olarak bilinen Lopez’in, yakınındaki bireylere karşı tam zıddı davrandığını anlattı. Shuter ” Biliyorum, hepimiz ünlüler hakkında dehşetli kıssalar duyuyoruz. Ama kitabımda Lopez ve kibarlıkla ilgili bir kısım de var. O bana hiç kimsenin ünlülerden daha fazla kendilerine karşı nazik davranmayı bilmediğini öğretti” dedi.

‘KENDİNİ OLDUĞU ÜZERE KABUL EDİYOR’
Rob Shuter, “Nezaketin köşe taşı kabullenmedir. Ve Jennifer Lopez, nitekim kendisiyle barışık” diye konuştu. Shuter, Lopez’in her insanın başının ortasında dönüp dolaşan “Yeterince âlâ değilim, gereğince akıllı değilim” üzere sesleri susturmayı başardığını da kelamlarına ekledi.

GÜNÜN BİRİNDE EVLENECEKLERİNİ İLERİ SÜRDÜ
Rob Shuter, Lopez’in, 14 yıl daha sonra eski nişanlısı Ben Affleck ile bir daha romantik bir bağ yaşamasına da değildi. Shuter’a göre Lopez ile Affleck eninde sonunda evlenecekler. Deneyimli menajer, bir daha Bennifer olarak anılan çiftin birinci ayrılığının Ben Affleck yüzünden gerçekleştiğini de kelamlarına ekledi. “Kaçıp giden taraf Ben’di” diyen Shuter bunun niçininin de Ben Affleck’in makûs bağımlılıkları olduğunu hatırlattı. Shuter, aktörün artık o alışkanlıklardan kurtulduğunu da kelamlarına ekledi.