Melisa Şenolsun ile eski sevgilisi işletmeci Umut Evirgen pişti oldu

Beykozlu

New member
Tıpkı yerde

Eski âşıklar oyuncu Melisa Şenolsun ile işletmeci Umut Evirgen, evvelki akşam Cihangir Rika isimli yerde pişti oldu. Evirgen’in yere geldiğini görür görmez oradan ayrılan Şenolsun, muhabirlerin “Umut Evirgen’i gördünüz mü?” sorusuna “Evet geldi, gördüm kendisini. Şu an konuşacak halim yok. Keyfim epey yerinde. ömrümde kimse yok” karşılığını verdi. bir süre daha sonra yerden ayrılan Umut Evirgen ise, “Melisa hanım da içerideydi” diyen muhabirlere “Olacak natürel, düşman değiliz” diye konuştu.

Gülşen’den öpücüklü karşılık

Gülşen, evvelki gün Nişantaşı’ndaydı. Kostüm provası için modacısına giden müzikçi, muhabirlerle selamlaştı. “Keyfim yerinde maşallah” diyen Gülşen, yavuz sahne kıyafetleri niçiniyle aldığı tenkitler hakkında konuşmaktan kaçındı.

Ünlü müzikçiye Işın Karaca’nın “Ben de kız annesiyim, Gülşen bu ülke normlarına nazaran hareket etmeli” açıklaması hatırlatıldı. “Arkadaşlar konuşmayacağım” diyen Gülşen, muhabirlere öpücük gönderdikten daha sonra uzaklaştı. (Behlül AYDIN)

Demet’in konuğu

Demet Akalın evvelki akşam Uludağ’da düzenlenen Karfest’te sahneye çıktı. Yeşil Jenerasyon Atölyeleri’nin düzenlediği konserler serisinde müzikçi, sevilen müziklerini söylemiş oldu. Akalın’ı dinlemeye gelenler içinde Sinan Akçıl da vardı.

Akalın’ın daveti üzerine sahneye çıkan Sinan Akçıl, müzikçiyle birkaç müzikte düet yaptı. “Yalan” müziğini söylemeye başlamadan evvel seyircilere “Aramızda aşk acısı çekenler var mı?” diye soran Akalın’a, Burcu Kıratlı ile boşanma sürecinde olan Akçıl’ın “Ben de” diye cevap vermesi dikkat çekti.

Gazino gecesi

Selami Şahin ve Burcu Güneş, evvelki akşam Yeni Gazino Maslak’ta sahneye çıktı. Geceye özel repertuvarlar hazırlayan iki ünlü isim, konuklarına müzik keyfi sundu. Şahin ile Güneş, “Ben Bir Tek Bayan (Adam) Sevdim” müziğinde yaptıkları düetle de büyük alkış aldı.

Gösteri dünyası derbi üzere

Ayak parmağı kırıldığı için geçtiğimiz günlerde sahneye tekerlekli sandalyeyle çıkan Hande Yener, evvelki gün Etiler’de görüntülendi.

Oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte fizik tedavi için gittiği sıhhat merkezinden çıkan müzikçi, “Şu anda düzgünüm. Sargıyı çıkardılar. Bir hafta daha topuğuma basarak yönetim edeceğim” dedi.

Tezli sahne kostümleriyle konuşulan isimlerden olan Yener, tenkitlere ise şu biçimde cevap verdi: “İşimi epey seviyorum. Sevenlerimi heyecanlandırmayı da seviyorum. Sahne, gösteri dünyası. Gösterimizi yapıyoruz. Konuşulmuyorsan problem var demektir. bu biçimde bir derbi üzere olmak zorunda. Yarısı olmuş diyecek, yarısı olmamış… bu biçimde aslına bakarsan muvaffakiyet vardır.” (Behlül AYDIN)

İyi ki doğdun sevgilim

Serkan Çayoğlu, kendisi üzere oyuncu sevgilisi Özge Gürel’in doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı. “İyi ki doğdun sevgilim” diyen Çayoğlu, aşkını Nâzım Hikmet’in dizeleri ile lisana getirdi: “Senin bana nasip olman, şahsî ömrümün en kıymet biçilmez talihidir.”

Baba kız günü

Hakan Ural, evvelki gün kızı Gisella ile İstinye Park’ta alışveriş yaparken görüntülendi. Ural, gününü kızına ayırdığını söylemiş oldu. Baba-kız, gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmayarak poz verdi.