Nazan Eckes Robodog kostümüyle sahnedeydi

semaver

New member

“Maskeli Şarkıcı”da Nazan Eckes'in Cumartesi akşamı Robodog maskesi düşürüldü. Vanessa Mai haftanın gizemi olarak büyük anlara sahne oldu.

“Maskeli Şarkıcı”nın dördüncü gösterisinde Rick Kavanian ve Palina Rojinski, Cumartesi akşamı ProSieben'de “Taff” sunucusu Viviane Geppert'in yardımıyla ünlülerin bilmecelerini tahmin etmeye başladı. Bu sefer daha fazla ipucu ve daha fazla görünüşle.

Bu hafta Robodog'un maskesi düştü ve jüri ve izleyicilerin oybirliğiyle karar verdiği gibi moderatör Nazan Eckes olduğu ortaya çıktı. “Palina, bunu başından beri biliyordun!” dedi öfkeyle maske düştükten sonra. Ve ayrıca: “Sanırım bu kostüm 100 derece ve eski bir spor ayakkabı gibi kokuyor ve yüzümden çorba akıyordu – ama inanılmaz derecede eğlenceliydi.” Daha önce Jennifer Paige'in “Crush” filmini ve Ed Sheeran'ın “Shape Of You” filminin Bollywood versiyonunu seslendirmişti.

Profesyonel geri dönüş mü?

Eski RTL sunucusu, Köln istasyonunda 20 yılı aşkın bir süre çalıştıktan sonra özel hayatına daha fazla zaman ayırabilmek için televizyondan emekli oldu. Onun “Maskeli Şarkıcı” dizisindeki görünümünün TV'ye geri dönüş için başlangıç sinyali olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Her durumda, hayranlar performansları konusunda heyecanlıydı. Instagram'da bir kişi “Nazan kendisiyle gurur duyabilir. Harika bir iş çıkardı. Çok sevimli bir kadın” diye yazdı. Başka bir yorumda ise “Nazan'ın bu kadar iyi şarkı söyleyebileceğini hiç düşünmemiştim. Bravo” yazıyor. Başka bir kişi, “Harika bir insan ve aynı zamanda harika bir şarkıcı. Onun maskesinin düşmesi çok yazık” diyor.

Ancak başka bir maskenin ortaya çıkması da heyecan yarattı: Dördüncü gösteride gizem yine oradaydı. Her hafta altına yeni bir ünlünün saklandığı değişen maske, sahnede Beyoncé'nin “Texas Hold 'Em” şarkısını kendinden emin bir ses ve bol kalça vuruşuyla seslendirdi. Rick Kavanian şaka yaptı: “Benim için durum açık: Wincent Weiss.” Palina Rojinski, izleyenlerin 1 numaralı ipucu olan Vanessa Mai'yi tahmin etti ve haklıydı.