PC Game Pass & Riot hesaplarını bağlayanlar kazanıyor

bencede

New member
Riot Game’in tanınan PC ve taşınabilir oyunları artık PC Game Pass üyelerine de açıldı! Bu oyunlar şu anda, her vakit yenilerin eklenmesi ile zenginleşen yüzlerce kusursuz oyundan oluşan PC Game Pass üzerinden de erişilebiliyor. Üstelik 1 Ocak 2023’tilk evvel hesaplarını bağlayan oyuncular çeşitli özel avantajlara da sahip olabilecekler.

Bunun için aşağıdaki talimatları izlemek kâfi olacak:
– birinci vakit içinderda şayet yoksa Xbox uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip en son sürüme güncellendiğinden emin olmanız gerekiyor.
– Akabinde Xbox uygulamasını açıp Riot’un oyunlarından rastgele birini seçerek oyunu başlatın.
– Buradan itibaren, şayet çabucak hemen bir Riot hesabınız yoksa, yeni bir Riot hesabı oluşturma ve bunu Xbox profilinizle ilişkilendirme adımlarını izlemeniz gerekiyor.
– Hesaplarınızı bağladıktan daha sonra, avantajlarınızın kilidinin açıldığını ve kullanıma hazır olduğunu belirten bir bildirim karşınıza gelecek. Kilit açma süreci 24 saate kadar sürebiliyor, lakin bildirimi aldıktan daha sonra Ödül Programı göstergesi ile oyun içi koleksiyonlarınızdaki kilidi açılmış içerik birikiminizi denetim edebilirsiniz.


Kazanılacak avantajlar…
Riot Hesaplarını ve Xbox profillerini 1 Ocak 2023’e kadar birbirine bağlayan oyuncular, her oyunda bir bonus ödül kazanacaklar:

VALORANT – Pocket Sage Buddy
League of Legends – Masterwork Chest and Key
Teamfight Tactics – Little Legend Rare Egg
Wild Rift – Random Emote Chest
Legends of Runeterra – Prismatic Chest

Fırsatları kaçırmamak için hesabını bağlamayı unutmayın…