Real yıldızı Bayern'in sorusuyla şaşırttı: “Çok şey bekliyordum”

Beykozlu

New member

Premier klasmanda RB Leipzig'e karşı son 16 turundan kısa bir süre önce Toni Kroos bir soruyla şaşırdı. FC Bayern'le ilgiliydi.

Toni Kroos yeniden FC Bayern'e dönebilecek mi? Real Madridli orta saha oyuncusunun sözleşmesi yaz aylarında sona eriyor. Şimdi İspanya'dan Kroos'un Alman rekor şampiyonlarına geçebileceğine dair çılgın söylentiler gelmeye başladı.

Ancak o yalnızca söylentilere güldü: “Bugün geleceğim hakkında birçok soru bekliyordum ama bu soruyu beklemiyordum,” diye açıkladı Şampiyonlar Ligi son 16 turu öncesinde Salı günü RB Leipzig'e karşı oynanan maç öncesinde (Saat 21:00'den itibaren) basın toplantısında. t-online'da canlı kayıt).

Kroos, Münih'e dönüşü hemen reddetti: “Birisi beni takımında istediğinde, bu doğru olsa bile, her zaman çok onur duyarım.” Ancak bu durumda açıkça “bu olmayacak” diyebilirdi.

Kroos, 2007'den 2014'e kadar Bayern'de forma giydi. Alman milli takımının 2014'te Dünya Kupası'nı kazanmasından kısa bir süre sonra, yaklaşık 25 milyon euro karşılığında Real Madrid'e transfer oldu ve orta sahada her zaman sağlam bir direk olarak görüldü. “Royal” ile diğer şeylerin yanı sıra dört kez Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.

“On yıl önceki kadar açım”

Geleceğiyle ilgili ise şunları söyledi: “Henüz bir karar vermedim. Zirvede durmak istiyorum. Doğru kararı vermek için kendime biraz zaman vereceğim” diyen Kroos, şöyle devam etti: “Çok iyiyim. motive oldum, “On yıl önce yaşadığım açlığın aynısı. Fiziksel olarak iyi durumdayım.”

Antrenör Carlo Ancelotti de Alman oyuncuya övgüde bulundu. Kroos'un Madrid'de en iyi sezonunu geçirip geçirmediğine cevap veremedi ancak “geçme oranı on yıl öncekiyle aynı. Her zaman birinci sınıftı. Ritmi kontrol edebiliyor, çok iyi bir formda” dedi Ancelotti: “Her zaman başarılı oldu. Seviyesi her zaman yüksekti.”