Resmi Gazete 12 Aralık 2022 I Günün kararları

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Resmi Gazete 12 Aralık 2022 I Günün kararları
Resmi Gazete sayıları, her gün vatandaşlar tarafınca yakından takip ediliyor…

Yasama kısmı kanunları, yürütme ve yönetim kısmına ait gelişmeler, yargı kısmı kanunları ve günün ilanları Resmi Gazete’de yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan 12 Aralık 2022 tarihindeki ve 31911sayılı Resmi Gazete’nin detayları belirli oldu.

Peki, 12 Aralık 2022 Pazartesi Resmi Gazete sayısında neler var?

İşte, bugünkü Resmi Gazete kararları…

YÜRÜTME VE YÖNETİM BÖLÜMÜ

YÖNETMELİKLER

–– Amasya Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve İmtihan Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– İzmir İktisat Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Hücresel Görüntüleme Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

–– Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

TEBLİĞLER

–– 2022 Yılı Kasım Ayına İlişkin Dahilde Sürece Müsaade Dokümanlarının (D1) Listesi

–– 2022 Yılı Kasım Ayına İlişkin Yurt İçi Satış ve Teslim Dokümanlarının (D3) Listesi

–– 2022 Yılı Kasım Ayına İlişkin Hariçte Sürece Müsaade Dokümanlarının (H1) Listesi

–– Firma Talebine İstinaden İptal Edilen Dahilde Sürece Müsaade Evrakları Listesi

İLÂN BÖLÜMÜ

a – Yargı İlânları

b – Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları

c – Çeşitli İlânlar

– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri