Squid Game 2. Dönem Hakkında Sevindirici Bir Güncelleme Daha!

bencede

New member
Netflix’te yayınlandıktan daha sonra bir anda fenomen dizi haline gelen Squid Game, dünya çapında fazlaca geniş yer buldu ve izleyicilerin küçük diziyi süratlice tüketmelerinin akabinde 2’inci dönem için talepler yükselmeye başladı. 2’inci dönem olacak mı olmayacak mı tartışmaları sürerken, Netflix’in bu talep karşısında fazla “dayanamayacağını” düşünüyoruz.

Netflix’in en çok izlenen gösterisi Squid Game, görünüşe bakılırsa 2’inci döneme hayli yakın. 2. Dönem için yeni haber dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk‘tan geldi. 2’inci dönemin mümkünlüğünü bir kere daha pahalandıran Dong-hyuk, bu hususun Netflix’in üst seviye yöneticileriyle bir daha konuşulacağını belirtti.

Fakat Hwang Dong-hyuk’un farklı planları da var. Dizinin 2’inci döneminden evvel bir sinema üzerinde çalışmayı düşündüğünü The Guardian gazetesine söyleyen Dong-hyuk, “Squid Game doğal ki konuşuluyor. Bu kaçınılmaz zira hayli başarılı oldu. Ben de düşünüyorum. Başımda bununla ilgili üst seviye bir “görüntü” var, ancak çabucak üzerine çalışmayacağım. Evvel bir sinema projem olacak. Bunu hakikaten yapmak istiyorum. Fakat hangisini birinci olarak yapacağımı düşünüyorum. Bunu Netflix ile de konuşacağım.

Görünüşe bakılırsa illa Squid Game 2’inci dönemi izleyeceğiz. Lakin bu ne vakit olacak; vakit gösterecek.