Türkücü Ceylan’ın baba acısı…

Beykozlu

New member
Ünlü türkücü Ceylan Avcı’nın babası Ahmet Avcı hayatını kaybetti. Acı haberi Ceylan toplumsal medya hesabından duyurdu.

Ceylan’ın babası Ahmet Avcı, geçirdiği beyin kanaması kararı ömrünü kaybetti. bir müddetdir hastanede tedavi bakılırsan Ahmet Avcı’dan acı haber geldi. Ünlü türkücü toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘Canımız babamızı kaybettik’ sözlerini kullandı.

Kim simit yiyor bilmiyorum

Ezgi Mola evvelki gün Etiler’deki Da Mario Restoran’ın çıkışında görüntülendi. Oyuncu, yakında “Alice” müzikalinin başlayacağını söylemiş oldu: “Herkes dizi çekimleriyle birlikte yorucu olacağını söylüyor. Ben de biraz tedirginim ancak hayli özledik.”

Mola, Hülya Avşar’ın “gerekirse simit yiyeceğiz” kelamlarının sorulması üzerine şunları söylemiş oldu: “Yorum yapmak istemiyorum. Daha düzgün şartları hak ediyoruz. Çok fazla sosyalleşmediğim için kim simit yiyor, kim yemiyor bilmiyorum.” (Deniz BOY)

Yer işi hiç kolay değil

Demet Akalın evvelki gün yakın arkadaşı Esra Balamir’le Etiler’de alışveriş yaparken görüntülendi. Akalın, yılbaşı gecesi İstanbul’da sahne alacağını belirtti. Müzikçi, Okan Kurt’la birlikte açacakları Hirahan isimli yeri hakkında şunları söylemiş oldu: “Okan burnundan soluyor. Yer açılışı sarktı. Hiç kolay iş değil. Çok aksilikler oluyor, artık onlarla uğraşıyoruz.” (Deniz BOY)

Yurtharicinden arkadaşlar

bir müddetdir Merve Oflaz’la bağ yaşayan cemiyet hayatının ünlü ismi Allan Hakko, evvelki gece Etiler’deydi. Paper Moon isimli yerden bir erkek ve iki bayanla çıkarken objektife yansıyan Hakko, fotoğraf çeken muhabirlere daha soru sorulmadan açıklama yaptı: “Yurtharicinden arkadaşlarım. Yemek yedik, artık onları otellerine bırakıyorum.” (Sayit DURMAZ)

En hoş talihim

Geçtiğimiz aylarda evlenen Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çifti evvelki akşam Vadi İstanbul’daydı. Tatlıses, yılbaşı gecesi babası İbrahim Tatlıses’in programı “İbo Show”la seyirci karşısına çıkacağını da deklare etti: “yaşamımda yakaladığım en hoş talihim olabilir. İnşallah beğenirsiniz.” (Sayit DURMAZ)

Birinci oltada yakaladı

Evvelki sabah Arnavutköy kıyısında yürüyüşe çıkan Linet, balık tutan vatandaşların yanına gidip oltayı eline aldı.

Olta attıktan daha sonra dakikalarca bekleyen ve sonunda 4 tane balık yakalayan Linet epey memnun oldu: “İlk sefer denedim ve balık tutmayı başardım. Benim için hoş bir anı oldu. Bundan daha sonra boş vakitlerimde balık tutmaya geleceğim, epeyce keyifli!” (Behlül AYDIN)

Adada ömür en uygun hayattır

Şevval Şahin yeni yıl öncesi tatil için Kolombiya’ya gitti. Ünlü model, kıyıdan bikinili fotoğraflarını toplumsal medyada İspanyolca şu kelamla paylaştı: “Adada ömür en âlâ hayattır.”

Klip çekimi daha sonrası mangal partisi

Şafak Sezer evvelki gün Ferman Toprak’ın “Seni Almadan Gitmem” müziğinin klip direktörlüğünü üstlendi. İkili, Beykoz’da gerçekleşen çekimlerin akabinde mangal partisi düzenledi. Sezer, bir türlü kilo veremediğini söylemiş oldu: “Her şeyi denedim. Ne yapsam hiç bir şey olmuyor. Kaç kez hastaneye gittim ve liposuction yaptırdım. Estetiğe karşı değilim.” İkili etler bitince Hülya Avşar’ın simit açıklamasını tiye alarak mangalda simit çevirdi. (Deniz BOY)