Ünlüler Kim Virginia'ya sırtını dönüyor

semaver

New member

Kim Virginia ile eski sevgilisi Mike Heiter arasındaki tartışma sekizinci günde de orman kampında heyecan yaratmaya devam ediyor. Diğer ünlüler bir karar verir.

Gözyaşları, orman testinde sıfır yıldız ve Kim Virginia'yı çevreleyen dramın devam etmesiyle RTL kampçıları arasındaki ruh hali bir haftanın ardından en düşük noktaya ulaştı. “Ben bir ünlüyüm – Beni Buradan Çıkarın!” Cuma akşamı yayınlandı. Neredeyse her zaman tek bir konu hakkındaydı: Kim Virginia'nın eski ilişkisi Mike Heiter'la hesaplaşması.

28 yaşındaki oyuncu, orman testini desteklemek için herkes arasından onu seçti. Ancak yolda ikili arasında bir kaza daha yaşandı. “Murwillumbah Grand Prix'sini” birlikte tamamlayamadılar – sıfır yıldız.

“Bunların hepsi sadece bir gösteri”

Onun yokluğunda kampta tüm yıldızların Kim'den bıktığı anlaşıldı. Neredeyse herkes realite yıldızı hakkında dedikodu yaptı. Model Anya Elsner, Kim'den “gerçekten zehirli hisler” alıyor. Leyla Lahouar “Kim'e güvenemiyor çünkü o çok hesapçı bir insan” ve GZSZ yıldızı Felix von Jascheroff, Kim'in daha sonra pişman olursa neden Mike'ı yanına alacağını merak etti. “Bu sadece bir gösteri! Böylece ona bağırabilir! Sadece belli bir olgunluk eksikliği var” dedi.

Sarah Kern sonunda kamp ateşi etrafında bir plan yaptı: Mike'ın adını yanlış yazdığı “MAIK meselesi” artık bitti. Bu konunun kesinlikle yasak olduğunu ve yaptırımların bulunduğunu sözlerine ekledi. Kim'in aklını başına toplamak için grubun neden kapatılması gerektiğine dair kışkırtıcı bir konuşma yaptı. “Hepimizi zehirliyor! Ben zaten bu saçmalığın hayalini kuruyorum.”

Fabio Knez, Kim'in konuşmayı Mike'a çevirmesi halinde “Sana saygı duyuyorum ama bunu duymak istemiyorum” diyeceğini öne sürdü. Yıldızlar bu fikirden heyecan duydu. Sinirler çok yıpranmış durumda. Televizyon izleyicileri de Kim'den rahatsız. X'te (eski adıyla Twitter) olumsuz yorumlar birikiyor. 28 yaşındaki oyuncu, faturayı doğrudan programda aldı: izleyiciler tarafından bir kez daha orman testine seçildi.